Český atletický svaz Miloš Padevět Služby mobilního maséra www.mobilni-masaze.wz.cz Adidas FZŠ Mezi Školami

Rekordy

Poslední aktualizace: 9.9.2017

Muži

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.22 s Michal Drdlíček 90 Děkanka 21.5.2008
100m 11.16 s Jiří Valík 66 Praha - Děkanka 22.5.2005
150m 17.34 s Michal Drdlíček 90 Strahov 22.01.2010
200m 22.36 s Michal Drdlíček 90 Jihlava 19.5.2007
300m 36.63 s Michal Drdlíček 90 Praha - Eden 10.6.2008
400m 50.22 s Michal Drdlíček 90 Praha - Eden 21.6.2008
500m 1:09,50 Miloš Helta 87 Strahov (hala) 22.1.2010
600m 1:26,42 Miloš Helta 87 Strahov (hala) 15.1.2010
800m 1:59,45 Miloš Helta 87 Kladno 31.5.2014
1000m 2:41,37 Miloš Helta 87 Praha - Děkanka 19.9.2006
1500m 4:11,00 Miloš Helta 87 Strahov (hala) 21.1.2006
1 anglická míle 4:59,2 Miloš Helta 87 Praha - Kotlářka 30.9.2004
2000m 5:51,04 Miloš Helta 87 Stromovka 10.1.2006
3000m 9:38,8 Miloš Helta 87 Praha - Stromovka 13.9.2005
5000m 17:35,99 Zdeněk Jakoubek 66 Vinohrady 4.6.2005
10000m 37:35,86 Lukáš Jakoubek 89 Ústí nad Orlicí 2.6.2012
půlmaraton 1:24:16 Lukáš Jakoubek 89 Pardubice 14.4.2012
60m překážek 8.66s Martin Cihelka 90 Jablonec n.N. (hala) 17.1.2009
110m překážek 14.75 s Martin Cihelka 90 Houštka 11.7.2009
200m překážek 26.99 s Petr Jindřich 88 Kotlářka 23.6.2016
400m překážek 57.30s Martin Cihelka 90 Česká Lípa 7.6.2009
3000m překážek 11:39,88 Lukáš Jakoubek 89 Kladno 31.5.2014
skok vysoký 1.90 m Michal Moucha 75 Praha - Stromovka 24.6.2004
skok daleký 6.88 m Marek Zikl 75 Praha - FTVS 4.6.2005
skok o tyči 4.40 m Radek Bártl 74 Praha - Eden 21.9.2003
trojskok 15.18 m Marek Zikl 75 Kladno 2.7.2005
vrh koulí 7,26kg 14.01 m Marek Zikl 75 Pacov 29.6.2008
hod diskem 2kg 39.86 m Jan Poděbradský 74 Děkanka 1.7.2015
hod oštěpem 800g 52.30 m Marek Zikl 75 Tábor 19.6.2005
hod kladivem 7,26kg 47.98 m Petr Suchomel 67 Juliska 20.5.2016
sedmiboj 4501 b Petr Jindřich 88 Jablonec n.N. 14.-15.1.2017
desetiboj 6171 b Radek Bártl 74 Plzeň 5.- 6.7.2005
4x100m 45.13 s Šenar, Cihelka, Sezemský , Drdlíček Houšťka 11.7.2009
4x200m 1:36,04 Chudoba, Sezemský, Havlík, Veselý Strahov (hala) 21.1.2006
4x400m 3:32,88 Cihelka, Günther, Helta, Drdlíček Praha - Juliska 31.8.2008

Junioři

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.22 s Michal Drdlíček 90 Děkanka 21.5.2008
100m 11.22 s Michal Drdlíček 90 Kladno 23.5.2009
150m 17.43 s Michal Drdlíček 90 Strahov (hala) 12.1.2007
200m 22.36 s Michal Drdlíček 90 Jihlava 19.5.2007
300m 36.63 s Michal Drdlíček 90 Praha - Eden 10.6.2007
400m 50.22 s Michal Drdlíček 90 Praha - Eden 21.6.2008
500m 1:11,64 Jan Havlík 85 Strahov (hala) 22.8.2007
600m 1:29,52 Lukáš Jakoubek 89 Stará Boleslav 11.1.2005
800m 2:01,31 Miloš Helta 87 Strahov (hala) 21.1.2006
1000m 2:41,37 Miloš Helta 87 Praha - Děkanka 19.9.2006
1500m 4:11,00 Miloš Helta 87 Strahov (hala) 21.1.2006
1 anglická míle 4:59,2 Miloš Helta 87 Kotlářka 30.9.2004
2000m 5:51,04 Miloš Helta 87 Stromovka 10.1.2006
3000m 9:38,8 Miloš Helta 87 Praha - Stromovka 13.9.2005
5000m 17:54,5 Miloš Helta 87 Praha - Eden 20.5.2004
60m překážek 8,46 s Martin Cihelka 90 Stromovka (hala) 26.1.2008
110m překážek 14,64 s Martin Cihelka 90 Praha - Juliska 15.9.2009
400m překážek 57,77 s Martin Cihelka 90 Praha - Děkanka 24.8.2008
skok vysoký 1.76 m Martin Cihelka 90 Praha - Juliska 11.10.2008
skok daleký 6.73 m Martin Cihelka 90 Česká Lípa 7.6.2009
skok o tyči 3.90 m Pavel Srp 86 Stromovka (hala) 22.1.2002
trojskok 13.06 m Jan Šulc 87 Praha - Juliska 21.5.2006
vrh koulí 6kg 9.22 m Martin Cihelka 90 Strahov (hala) 11.10.2008
hod diskem 1,75kg 25.93 m Vít Minářů 87 Praha - Juliska 13.9.2005
hod oštěpem 800g 36.76 m Martin Cihelka 90 Praha - Juliska 12.10.2008
hod kladivem 6kg        
desetiboj 5597 b Martin Cihelka 90 Praha - Juliska 11.-12.10.2008
4x100m 45.82 s Chudoba, Ondrus, Havlík, Veselý Praha - Strahov 11.5.2004
4x200m 1:38,37 Chudoba, Ondrus, Havlík, Veselý Stromovka (hala) 15.2.2004
4x400m 3:34.62 Cihelka, Günther, Hlavačka,Drdlíček Praha - Eden 22.6.2008

Dorostenci

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.25 s Michal Drdlíček 90 Stromovka (hala) 17.2.2007
100m 11.29 s Michal Drdlíček 90 Sušice 2.6.2007
150m 17.43 s Michal Drdlíček 90 Stromovka (hala) 21.1.2007
200m 22.36 s Michal Drdlíček 90 Jihlava 19.5.2007
300m 36.63 s Michal Drdlíček 90 Stará Boleslav 18.8.2007
400m 50.62 s Michal Drdlíček 90 Kladno 24.6.2007
500m 1:11,95 Mikuláš Valo 00 Strahov 20.1.2017
600m 1:34,15 Mikuláš Valo 00 Strahov 15.1.2016
800m 2:07,14 Jakub Kučera 92 Praha - Děkanka 15.6.2009
1000m 2:48,53 Mikuláš Valo 00 Jablonec 15.1.2017
1500m 4:24,94 Lukáš Jakoubek 89 Praha -Kotlářka 22.9.2006
1 anglická míle 4:59,2 Miloš Helta 87 Praha -Kotlářka 30.9.2004
2000m 6:22.32 Lukáš Jakoubek 89 Stromovka 10.1.2006
3000m 9:40,49 Lukáš Jakoubek 89 Praha - Eden 14.6.2006
5000m 17:54,5 Miloš Helta 87 Praha - Eden 20.5.2004
60m překážek 8.27 s Vojtěch Petrák 95 Stromovka (hala) 4.2.2012
110m překážek 14.86 s Vojtěch Petrák 95 Praha - Děkanka 8.6.2012
400m překážek 59,66 s Martin Cihelka 90 Tábor 16.6.2007
skok vysoký 1.76 m Mikuláš Valo 00 Vlašim 27.8.2017
skok daleký 6.15 m Tomáš Táborský 94 Praha - Děkanka 12.6.2011
skok o tyči 3.90 m Pavel Srp 86 Stromovka (hala) 22.1.2002
trojskok 12.26 m Jan Šulc 87 Strahov (hala) 7.2.2004
vrh koulí 5kg 12.08 m Tomáš Táborský 94 Praha - Děkanka 11.6.2011
hod diskem 1,5kg 33.12 m Tomáš Táborský 94 Praha - Děkanka 1.6.2011
hod oštěpem 700g 44.63 m Tomáš Táborský 94 Praha - Strahov 16.10.2011
hod kladivem 5kg        
sedmiboj (hala) 3875 b Valo Mikuláš 00 Jablonec 14.-15.1.2017
desetiboj 5170 b Tomáš Táborský 94 Praha - Juliska 15.-16.10.2011
4x100m 48.29 s Holer, Sezemský, Trtek, Veselý Praha - Eden 7.6.2004
4x400m 3:38.65 Cihelka, Kadeřávek, Kocík, Drdlíček Praha - Eden 27.5.2007

Starší žáci

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.25 s Jan Šafránek 94 Kladno 2.10.2010
150m 17.83 s Jan Šafránek 94 Strahov (hala) 25.2.2010
300m 38.38 s Jan Šafránek 94 Strahov (hala) 18.12.2010
500m 1:26.47 s David Kocík 90 Stromovka 15.12.2004
800m 2:18,33 Lukáš Jakoubek 89 Praha - Eden 27.5.2004
1000m 2:58,18 Lukáš Jakoubek 89 Praha - Eden 4.5.2004
1500m 4:42,74 Štěpán Kožina 03 Děkanka 14.6.2017
3000m 10:14,08 Ondřej Pavlů 89 Ostrava - Vítkovice 12.9.2004
60m překážek 8.94 s Vojtěch Petrák 95 Strahov (hala) 24.2.2010
100m překážek 14.36 s Vojtěch Petrák 95 Kladno 2.10.2010
200m překážek 30.12 s Martin Cihelka 90 Praha - Děkanka 6.6.2005
skok vysoký 1.65 m Mikuláš Valo 00 Strahov 19.12.2015
skok o tyči 3.50 m Pavel Srp 86 Strahov (hala) 15.12.2001
skok daleký 6.07 m David Rybář 94 Innsbruck 4.7.2009
vrh koulí 4kg 11.60 m Michael Olšavský 99 Děkanka 6.6.2014
hod diskem 1kg 28.30 m Michael Olšavský 99 Kotlářka 11.10.2014
hod kladivem 4kg        
hod oštěpem 600g 38.20 m Tomáš Táborský 94 Praha - Eden 17.9.2009
devítiboj 3931 b Mikuláš Valo 00 Juliska 10.-11.10.2015
4x60m 29.70 s Vančura, Říha, Cihelka, Drdlíček Praha - Stromovka 16.5.2005
3x300m 1:59,41 Petrák, Novák, Šafránek Praha - Eden 12.9.2010
4x300m 3:09,80 Kreidl, Plaček, Valo, Kožina Děkanka 15.6.2017

Mladší žáci

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.87 s Jan Šafránek 95 Strahov - hala 13.12.2008
150m 19.24 s Jan Šafránek 95 Strahov - hala 13.12.2008
300m 41.68 s Jan Šafránek 95 Stromovka - hala 6.12.2008
600m 1:43.17 Jan Poděbradský 04 Strahov 6.12.2016
800m 2:17,93 Jan Poděbradský 04 Juliska 5.6.2017
1000m 3:04,02 Štěpán Kožina 03 Stromovka 3.12.2016
1500m 4:51,66 Jan Poděbradský 04 Kotlářka 7.6.2017
60m překážek 9.78 s Samuel Grulich 04 Kotlářka 7.6.2017
skok vysoký 1.42 m Mikuláš Valo 00 Kotlářka 20.6.2013
skok daleký 5.02 m Michal Drdlíček 90 Praha - Jeseniova 28.9.2003
vrh koulí 3kg 9.72 m Jan Bayer 95 Praha - Kotlářka 6.6.2008
kriket 55.66 m Matyáš Vaněk 04 Pacov 15.7.2017
pětiboj 2153 b Matyáš Vaněk 04 Pacov 15.7.2017
4x60m 33.6 s Trtek, Šourek, Holer, Tuzar Praha - Stodůlky 23.10.2001
4x200m 2:01.12 Grulich, Kopecký, Poděbradský, Vaněk Juliska 5.6.2016
3x300m 2:31,9 Vlas, Kratochvíl, Drdlíček Praha - Jitřní 2.6.2003

Ženy

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7,82 s Markéta Padevětová 95 Stromovka 4.2.2012
100m 12,41 s Markéta Padevětová 95 Děkanka 8.6.2012
150m 18,79 s Jitka Táborská 94 Juliska 9.6.2007
200m 25,36 s Markéta Padevětová 95 Jablonec 23.6.2013
400m 61,73 s Kateřina Martínková 96 Stromovka 6.2.2016
800m 2:26,73 Markéta Kramolišová 01 Děkanka 26.5.2016
1500m 5:08,87 Tereza Kubíčková 90 Praha - Juliska 17.5.2008
2000m 8:41,27 Tereza Kubíčková 90 Děkanka 16.6.2015
3000m 11:15,28 Lenka Kreidlová 71 Juliska 2.6.2015
5000m 19:40,80 Lenka Kreidlová 71 Pacov 1.7.2017
půlmaraton 1:25:46 Lenka Kreidlová 71 Praha 3.4.2016
maraton 2:58:59 Lenka Kreidlová 71 Praha 9.5.2016
60m překážek 12,26 s Adéla Novotná 94 Jablonec 15.1.2017
100m překážek 18,00 s Kateřina Martínková 96 Sušice 3.6.2017
400m překážek 70,58 s Kateřina Martínková 96 Sušice 3.6.2017
3000m překážek 14:54.91 Nikol Flašarová 91 Děkanka 14.5.2017
skok daleký 5.50 m Adéla Novotná 94 Praha - Děkanka 11.6.2010
trojskok 10.81 m Adéla Novotná 94 Stromovka - Hala 16.2.2010
skok vysoký 1.65 m Eliška Damašková 01 Pacov 1.7.2017
skok o tyči 2.56 m Tereza Hájková 96 Jičín 17.9.2017
vrh koulí 4kg 10.04 m Adéla Novotná 94 Juliska 1.10.2016
hod oštěpem 600g 28.96 m Kateřina Králová 97 Sušice 3.6.2017
hod diskem 1kg 20.26 m Tereza Hájková 96 Děkanka 14.5.2017
hod kladivem 4kg 16.80 m Nikol Flašarová 91 Děkanka 16.6.2015
sedmiboj 3353 b Adéla Novotná 94 Juliska 2.10.2016
pětiboj 1971 b Adéla Novotná 94 Jablonec 14.-15.1.2017
4x100m 52.14 s Damašková, Martínková, Viplerová, Suchomelová Děkanka 14.5.2017
4x200m 1:53,74 Pašková, Pácalová, Damašková, Suchomelová Děkanka 1.6.2016
4x400m 4:21.91 Líbalová, Kramolišová, Králová, Martínková Vlašim 27.8.2017

Juniorky

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7,82 s Markéta Padevětová 95 Stromovka 4.2.2012
100m 12,41 s Markéta Padevětová 95 Děkanka 8.6.2012
150m 18,79 s Jitka Táborská 94 Juliska 9.6.2007
200m 25,36 s Markéta Padevětová 95 Jablonec 23.6.2013
300m 42.55 s Anna Suchomelová 02 Jablonec 17.9.2016
400m 62.50 s Kateřina Králová 97 Strahov 11.6.2016
500m 1:25.01 s Kateřina Králová 97 Stromovka 22.1.2016
800m 2:26,73 Markéta Kramolišová 01 Děkanka 26.5.2016
1500m 5:08,87 Tereza Kubíčková 90 Praha - Juliska 17.5.2008
3000m 12:33,45 Sandra Heltová 90 Stromovka (hala) 14.2.2006
400m překážek 74,48 s Markéta Kramolišová 01 Děkanka 14.5.2017
skok daleký 5.50 m Adéla Novotná 94 Praha - Děkanka 11.6.2010
vrh koulí 4kg 7.90 m Kateřina Králová 97 FTVS 19.5.2015
hod oštěpem 600g 28.35 m Adéla Novotná 94 Praha - Juliska 11.-12.10.2008
hod diskem 1kg 18.44 m Kateřina Králová 97 Juliska 15.9.2016
4x100m 52.85 s Pašková, Pácalová, Damašková,Suchomelová Podvinný Mlýn 17.5.2016
4x400m 4:23.06 Pašková, Viplerová, Kramolišová, Damašková Sušice 3.6.2017

Dorostenky

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.82 s Markéta Padevětová 95 Stromovka (hala) 4.2.2012
100m 12.41 s Markéta Padevětová 95 Praha - Děkanka 8.6.2012
150m 18,79 s Jitka Táborská 94 Juliska 9.6.2007
200m 25.93 s Markéta Padevětová 95 Praha - Děkanka 12.6.2011
300m 42.55 s Anna Suchomelová 02 Jablonec 17.9.2016
400m 63.61 s Nikol Flašarová 91 Stromovka - Hala 27.1.2008
500m 1:25.82 Sandra Heltová 90 Stromovka 15.12.2006
600m 1:46,30 Nikol Flašarová 91 Strahov (hala) 18.1.2008
800m 2:26,73 Markéta Kramolišová 01 Děkanka 26.5.2016
1000m 3:16,34 Tereza Kubíčková 90 Praha - Eden 9.5.2007
1500m 5:09,96 Tereza Kubíčková 90 Praha - Eden 27.5.2007
3000m 12:33,45 Sandra Heltová 90 Stromovka (hala) 14.2.2006
60m překážek 9.00 s Adéla Novotná 94 Stromovka - Hala 11.2.2011
100m překážek 15.49 s Markéta Padevětová 95 Praha - Děkanka 8.6.2012
400m překážek 74,48 s Markéta Kramolišová 01 Děkanka 14.5.2017
skok vysoký 1.65 m Eliška Damašková 01 Pacov 1.7.2017
skok o tyči        
skok daleký 5.50 m Adéla Novotná 94 Praha - Děkanka 11.6.2010
trojskok 10.81 m Adéla Novotná 94 Stromovka - Hala 16.2.2010
vrh koulí 3kg 11.69 m Dominika Táborská 87 Praha - Eden 18.5.2003
hod diskem 1g        
hod oštěpem 500g 29.83 m Tereza Líbalová 01 Juliska 10.10.2015
pětiboj (hala) 3447 b Adéla Novotná 94 Stromovka - Hala 12.2.2010
sedmiboj 4588 b Adéla Novotná 94 Houštka 28.-29.5.2010
4x100m 52.85 s Pašková, Pácalová, Damašková,Suchomelová Podvinný Mlýn 17.5.2016
4x400m 4:23.06 Pašková, Viplerová, Kramolišová, Damašková Sušice 3.6.2017

Starší žákyně

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 7.97 s Markéta Padevětová 95 Strahov (hala) 24.2.2010
150m 18.79 s Jitka Táborská 94 Praha - Juliska 10.6.2007
300m 42.55 s Anna Suchomelová 02 Jablonec 17.9.2016
600m 1:48,09 Tereza Líbalová 01 Olymp 22.5.2014
800m 2:26,73 Markéta Kramolišová 01 Děkanka 26.5.2016
1000m 3:26,11 Lucie Brišová 91 Stromovka (hala) 4.1.2006
1500m 5:17,27 Markéta Kramolišová 01 Děkanka 25.5.2016
60m překážek 9.07 s Tereza Líbalová 01 Strahov 19.12.2015
100m překážek 15.59 s Adéla Novotná 94 Praha - Děkanka 14.6.2009
200m překážek 31.48 s Monika Pašková 02 Eden 21.6.2017
skok vysoký 1.63 m Adéla Novotná 94 Tábor 28.6.2009
skok o tyči 2.06 Tereza Tóthová 03 Jičín 17.9.2017
skok daleký 5.43 m Adéla Novotná 94 Strahov - hala 13.12.2008
vrh koulí 3kg 11.25 m Eliška Damaškov8 01 Strahov 29.1.2016
hod diskem 0.75 kg 25.34 m Viktorie Vydrová 02 Juliska 6.9.2017
hod oštěpem 500g 29.83 m Tereza Líbalová 01 Juliska 10.10.2015
pětiboj (hala) 3190 b Adéla Novotná 94 Strahov (hala) 6.2. 2009
sedmiboj 4208 b Adéla Novotná 94 Praha - Juliska 11.-12.10.2008
4x60m 31.17 s Novotná, Padevětová, Sýkorová, Táborská Břeclav 15.9.2007
4x200m 1:53,74 Pašková, Pácalová, Damašková, Suchomelová Děkanka 1.6.2016
3x300m 2:12,73 Táborská, Novotná, Sýkorová Břeclav 16.9.2007
4x300m 2:59.45 Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová Stromovka 6.3.2016

Mladší žákyně

disciplína výkon jméno/roč.nar. místo datum
60m 8.03 s Adéla Novotná 94 Ustí Nad Labem 20.6.2007
150m 18.79 s Jitka Táborská 94 Praha - Juliska 10.6.2007
300m 43.07 s Jitka Táborská 94 Ustí Nad Labem 21.6.2007
600m 1:48,09 Tereza Líbalová 01 Olymp 22.5.2014
800m 2:28,99 Tereza Líbalová 01 Podvinný Mlýn 28.9.2014
1000m 3:50,5 Lucie Brišová 91 Praha - Mazurská 22.9.2004
1500m 5:45,45 Jitka Čeřovská 91 Praha - Kotlářka 13.6.2004
60m překážek 9.60 s Adéla Novotná 94 Praha - Juliska 8.12.2007
skok vysoký 1.54 m Eliška Damašková 01 Olymp 22.5.2014
skok daleký 5.02 m Adéla Novotná 94 Praha - Juliska 13.10.2007
vrh koulí 2kg 9.89 m Adéla Novotná 94 Praha - Děkanka 14.5.2007
kriket 46.74 m Adéla Novotná 94 Praha - Strahov 12.5.2007
pětiboj 3108 b Adéla Novotná 94 Praha - Juliska 13.10.2007
4x60m 33.36 s Pašková, Vydrová, Pácalová, Suchomelová Kotlářka 28.5.2015
4x200m 1:59,58 Pašková, Viplerová, Pácalová, Suchomelová Juliska 8.6.2015
3x300m 2:14,85 Táborská, Padevětová, Novotná Praha - Juliska 10.6.2007